ימי הקורונה טלטלו את שוק העבודה ברוב המקומות בארץ, ישנם אזורים שאחוז האבטלה עולים על הארבעים אחוזים. אך לא כך הדבר בעיר רחובות, העיר בעלת ממוצע שכר העומד על כ 12 אלף שקלים בחודש. העיר המתפתחת ובעלת כמה אזורים מרכזים מסחריים, מציעה גם מגוון רחב של עבודות דווקא בתקופת הקורונה. לכן אם אתם מאזור הדרום או השפלה ואתם מחפשים אחרי עבודה, המאמר הבא יכול לעזור לכם.

עמק הסיליקון-רחובות

פארק המדע ברחובות מחביא בתוכו אינספור של משרדים ועבודות שונות, וגם שם עם סיום תקופת הקורונה מתפרסמות מודעות דרושים רחובות והסביבה במגוון תחומים. מודעות אלו נוגעות לרוב עבודות "בק אופיס", מזכירות, מפתחי תוכנה ועוד. באזור זה שברובו נמצאים משרדי הייטק, ביטוח חברות סלולר ועוד. 
כמובן שרוב המעסיקים כבר מכינים מחדש את הצוותים שנפגעו מפיטורי הקורונה, לכן שווה להציץ באחת מלוחות המודעות ולראות את המגוון הרחב של עבודות המוצעות באזור זה ועוד אזורים ברחובות.

עבודות זמניות וקצת יותר
מלבד העבודות שפזורות ברחבי העיר, הן ברמת ההייטק וגם ברמת העבודות המשרדיות.
בעיר רחובות המתפתחת בלי סוף ישנו גם ביקוש בלתי פוסק לעבוד שירותיות, כמו מאבטחים בבית החולים קפלן או אחראי משמרת למוקדי אבטחה שונים הפרוסים ברחובות. מלבד אלו תוכלו גם להשתלב במערך הבדיקות העירוניות שהעיר מפעילה או באחד מעבודות השליחויות או לוגיסטיקה שפורחים עם השימוש במשלוחים.

אנשי מכירה וסלולר
ברחובות ישנו מספר רב של נקודות מכירה סלולריות ועמדות טכניות, בחלק מהן תוכלו לעבור הכשרה אשר תעזור לכם להשתלב בעולם המכירות או בעולם הטכני של הסלולר.
עם הריבוי של אזורי המסחר בעיר רחובות, תוכלו גם למצוא גיוסים בחברות כמו בזק, אנרגיה סולארית ואלקטרה. חברות אלו אשר ממוקמות ברחובות מגייסות עובדים למגוון רחב של תפקידים ושווה בהחלט לבדוק אחר מודעות שלהן.

סיכום
רחובות היא עיר המונה קרוב למאה חמישים אלף איש, ממוצע האבטלה שלה ביחס לקורונה נחשב יחסית נמוך ויחד עם זה הדרישה לעובדים חדשים במגוון משרות עולה. הדבר מלמד כי למרות הסגרים והמגפה, אנשי מכירות ושירות , הייטק ולוגיסטיקה עדיין נדרשים ובמיוחד בעיר כל כך גדולה המשמשת עוד ערים סביבה.